САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
DFM 100DK
spamergodaДата: Понедельник, 10.06.2024, 13:58 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 120
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Сучасні нововведення відіграють важливу роль у забезпеченні результативного менеджменту горючими ресурсами та оптимізації операцій на бензозаправних станціях. З метою покращення точності контролю, мінімізації витрат та створення адекватного перевірки за витратою пального, експлуатуються різні пристрої та комплекси. У даній публікації аналізуємо ключові частини, що становлять механізм контролю палива:

1. Aquametro. Вимірювач VZO - це засіб, розроблений для точного обчислення обсягу палива, що переміщується через нього. Він часто застосовується на автозаправних об'єктах або в комплексах контролю палива для забезпечення достовірного контролю над його використанням і обліком. Вимірювачі VZO характеризуються значною точністю, стабільністю.

2. Автоматизація обліку палива. Комп'ютеризована система контролю горючого - це комплекс програмного та технічного устаткування, який дає змогу самостійно перевіряти і реєструвати витрати горючого. Структура містить сенсори, вимірювачі, комп'ютерне устаткування для накопичення та інтерпретації показників, що дає змогу фірмам результативно управляти паливними матеріалами, скорочувати витрати та запобігати втраті.

3. Безконтактний CAN-зчитувач https://sib-agro.com.ua/oblik-paliva-vitratomiri-dfm-can-zchituvachi/ . Безконтактний CAN-зчитувач - це апарат, що читає сигнали з CAN-шини транспортного засобу без фізичного з'єднання до CAN-шини. Він експлуатується для моніторингу різноманітних параметрів транспортного об'єкта, включаючи витрати горючого, темп, кілометраж та інші види показники. Такий зчитувач дає змогу збирати потрібну інформацію без втручань в функціонування транспортного автотранспортного засобу.

4. GPS контроль автопарку Україна. Програмне обладнання Informer - це інструмент для колекціонування, аналізу та візуалізації інформації про споживання енергоресурсів та додаткові показники експлуатації технічних засобів пересування або устаткування. Воно об'єднується з різними вимірювачами та комплексами реєстрації, створюючи користувачам легкий інтерфейс користувача для спостереження та управління горючими припасами. Informer сприяє підвищити ефективність споживання пального, скоротити ресурси та забезпечити більш достовірний контроль.

5. Колонка для АЗС. Колонка для автомобільної станції (АЗС) - це механізм, який застосовується для дозування та видачі палива в транспортні засоби на заправній автозаправці. Вона оснащена насосами, вимірювачами, шлангами та пістолетами для заправки, а також комплексами контролю та реєстрації. Сучасні колонки для АЗС можуть бути обладнані електронними дисплеями, безконтактними оплатними системами та іншими функціями, що забезпечують швидке і зручне обслуговування клієнтів.

Узагальнюючи, можна зазначити, що включення сучасних технологій у потоки контролю та адміністрування пальним є невід'ємною частиною ефективної функціонування бензозаправних станцій та підприємств, що займаються транспортними перевезеннями.
 
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: