САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » Як в онлайн захистити свої дані?
Як в онлайн захистити свої дані?
LolliiPOPДата: Среда, 08.05.2024, 05:27 | Сообщение # 1
Транзитер
Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Зараз коли можна в інтернеті замовити будь-яку послугу чи купити що завгодно, все більш актуально, а як же захистити свої дані? Як ви дбаєте про те щоб ваші дані були збережені?
 
CharlittoДата: Понедельник, 13.05.2024, 05:30 | Сообщение # 2
Транзитер
Группа: Пользователи
Сообщений: 12
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата LolliiPOP ()
Зараз коли можна в інтернеті замовити будь-яку послугу чи купити що завгодно, все більш актуально, а як же захистити свої дані? Як ви дбаєте про те щоб ваші дані були збережені?


Наприклад особисто я намагаюся дотримуватись кількох основних правил для захисту своїх даних. По-перше, я дуже обережно ставлюся до розголошення будь-якої конфіденційної інформації, такої як паролі, номери банківських карток чи інші фінансові дані онлайн. Я ніколи не вводжу їх на сумнівних сайтах чи не перевіряю, чи з'єднання захищене.

По-друге, я намагаюся користуватися надійними антивірусними програмами та брандмауерами для захисту своїх пристроїв від шкідливих програм і хакерських атак.

Цікавлюсь щодо останніх тенденцій та рекомендацій стосовно онлайн-безпеки. Недавно потрапила на очі стаття - "Безпека та конфіденційність в онлайн-страхуванні: Як захистити свої дані" вона містить корисні поради щодо захисту своїх даних під час взаємодії з інтернет-сервісами.

Загалом, я вважаю, що кожен має бути пильним та відповідальним у питаннях захисту своїх персональних даних онлайн. Це непросте завдання, але його вирішення допоможе уникнути багатьох неприємностей у майбутньому.
 
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » Як в онлайн захистити свої дані?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: