САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » консультація по нарахуванню пенсії
консультація по нарахуванню пенсії
innesa89rybkaДата: Среда, 20.03.2024, 16:21 | Сообщение # 1
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
вітаю. Шукаю досвідченого юриста по пенсійним справам, який допоможе з оформленням пенсії моєї мами. Можливо ви можете когось порадити. Дякую
 
happyclub1602Дата: Пятница, 22.03.2024, 08:23 | Сообщение # 2
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Вітаю!Як добре, що ви написали, адже я зовсім недавно опинилася у подібній ситуації, коли потрібно було оформити пенсію моїм батькам. Розумію, наскільки це може бути складним і важливим процесом. Тому дуже рада поділитися досвідом та порекомендувати вам юридичну компанію "Флагман" https://lawflagman.com.ua/services/fo.html , з якою ми співпрацювали.Спеціалісти "Флагмана" надали нам неоціненну допомогу. Вони не тільки детально роз'яснили всі нюанси процесу оформлення пенсії, але й взяли на себе увесь тягар паперової роботи. Завдяки їх професіоналізму та відданості справі, все вдалося вирішити швидко та без зайвих зусиль.Я впевнена, що вам також варто звернутися до них. Їх досвід і знання в галузі пенсійних справ зроблять процес оформлення пенсії вашої мами значно простішим і зрозумілішим.Сподіваюсь, моя порада вам допоможе. Якщо будуть ще якісь питання або потрібна додаткова інформація, не вагайтесь звертатися. Бажаю успіхів та легкості у вирішенні вашого питання!З найкращими побажаннями!
 
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » консультація по нарахуванню пенсії
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: