САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » Дитячий одяг
Дитячий одяг
fionafilonoДата: Пятница, 12.02.2021, 17:42 | Сообщение # 1
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 69
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дівчата, де краще купувати одяг для дітей. Моїй дочці 8 років і знайти Класні, стильні речі хорошої якості дуже складно. Багато замовляють через американські сайти, але я якось побоююся, раптом пролікую з розміром.... У кого є досвід покупок із закордону? Або краще купувати наші українські бренди?
 
mbelousova07Дата: Пятница, 12.02.2021, 17:44 | Сообщение # 2
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Все залежить від вашого бажання, я після того як отримала речі фірми Некст, Олд Невіс, Н&М і відчула їх якість, то нічого іншого вже не хочеться. Мій син відносив вітровку, кофти, штани і вони в нормальному стані, може ще одна дитина, а то і дві дитини можуть носити, адже вони залишилися в хорошому стані. Наша річ куплена від українських виробників, там довго носитися не буде, хоч би на сезон вистачило
 
dianalapyxovaДата: Пятница, 12.02.2021, 17:49 | Сообщение # 3
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Не погоджуся, у нас є теж непогані марки дитячого одягу, наприклад Бембі, Слім, Зіронька, це хороші речі виготовлені з натуральних матеріалів.
 
veramarininaaДата: Пятница, 12.02.2021, 17:57 | Сообщение # 4
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Зараз можливості великі, можна замовляти дитячий одяг звідки душа забажає, з Америки, з Польщі, Китаю, були б гроші. Але я все таки вважаю за краще підтримувати наших українських виробників, тим більше що не все у нас погано, наші виробники намагаються обирають для пошиття одягу натуральні тканини, фурнітуру, роблять прикольні і стильні моделі. Можете спробувати замовити на цьому сайті, там великий каталог дитячих товарів. Я особисто вибираю светр для дівчинки, багато моделей зацікавило https://super-kids.com.ua/uk....golfy-2
 
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » Дитячий одяг
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: