САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Футболка з вишивкою
Футболка з вишивкою
lydmula8888Дата: Воскресенье, 25.02.2024, 17:34 | Сообщение # 1
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доброго вечора всім! Хочу зробити собі подарунок на 8 березня в вигляді стильної футболки з вишивкою, але думаю яку обрати. Порадьте мені варіанти з сучасною вишивкою, та онлайн магазин, де її можна купити.
 
olesiaДата: Воскресенье, 25.02.2024, 17:37 | Сообщение # 2
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я також люблю сама собі робити подарунки, а одяг з вишивкою просто обожнюю. Якщо хочеш, можу тобі підказати координати одного інтернет-магазину, де гарний вибір як футболок з вишивкою, так і сорочок, і ціни досить помірні.
 
lydmula8888Дата: Воскресенье, 25.02.2024, 17:39 | Сообщение # 3
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У мене ще не має жодного одягу з вишивкою, а тут прямо захотілось саме футболку собі на літо. Буду дуже вдячна, якщо поділишся посиланням на магазин, а також якщо порадиш варіант такої футболки.
 
olesiaДата: Воскресенье, 25.02.2024, 17:44 | Сообщение # 4
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Якщо на мій смак, то мені подобається синя футболка жіноча, короткий рукав Сяйво https://kram.kr.ua/zinki/futbolki/ яку ти зможеш купити в інтернет-магазині Крамниця вишитого одягу. Головна родзинка цієї футболки - це вишивка квіткового орнаменту на грудях. Яскраві та гармонійні кольори квітів не тільки привертають увагу, а й роблять зовнішність жінки більш привабливою.

Така вишивка є символом весняної краси та ніжності. Дана футболка виконана із віскози, приємна до тіла, та гарно носиться під різні образи. Ціна на неї також досить хороша. 

Прикрепления: 5112638.jpg (153.7 Kb)
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Футболка з вишивкою
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: