САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Де краще придбати квартиру у Львові
Де краще придбати квартиру у Львові
LevchenkoДата: Суббота, 20.01.2024, 09:37 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я ось уже якийсь час думаю про купівлю квартири - але ось у чому питання: чи варто зупинити свій вибір на житлі в центрі Львова або, можливо, краще подивитися варіанти за містом? Які є ЖК, які можна розглянути? Може, хтось уже стикався з вибором і готовий поділитися своїм досвідом? Заздалегідь вдячний за будь-які поради та рекомендації!
 
rozhkov-dmitroДата: Суббота, 20.01.2024, 10:18 | Сообщение # 2
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 67
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт! Я теж стояв перед подібним вибором не так давно. Рішення прийняв на користь житлового комплексу "Парус Комфорт" у Винниках. Можу поділитися своїм досвідом - квартира там чудова, а саме селище комфортне і затишне. Особливо сподобалося, що поруч із природою - така тиша і свіже повітря, але при цьому близько до міста.
На сайті https://parus-city.lviv.ua/storinka-proektu/parus-city-comfort докладно все описано, фото, планування, ціни - все під рукою. Чесно, на початку сумнівався, але реальність перевершила очікування. Сусіди доброзичливі, атмосфера дійсно комфортна. Раджу детально вивчити інформацію на сайті, може, і для тебе це буде цікавим варіантом.
 
Alex25Дата: Пятница, 26.01.2024, 11:25 | Сообщение # 3
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У Львові, дуже багато хороших житлових комплексів.
 
rentdrive12Дата: Среда, 07.02.2024, 18:35 | Сообщение # 4
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ви просто дивіться, на яку квартиру у вас вистачить грошей.
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Де краще придбати квартиру у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: