САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Проблеми зі здоров'ям
Проблеми зі здоров'ям
MedvedДата: Среда, 23.08.2023, 18:25 | Сообщение # 1
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Останнім часом у мене починає проявлятися багато хвороб. Із останнього - під час повертання голови виникає різкий біль та навіть запаморочення. Що це може бути? Не хочу запускати хворобу до хронічного стану.
 
ChekДата: Среда, 23.08.2023, 18:32 | Сообщение # 2
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У вас напевне проблеми із судинами шиї. Через недостатнє поступання кисню до мозку може виникати запаморочення. Сходіть до сімейного лікаря, він подивиться, на скільки проблема серйозна і або пропише лікування, або направить до вузького спеціаліста.
 
VivaroДата: Среда, 23.08.2023, 18:42 | Сообщение # 3
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У мене теж виникало запаморочення при повороті голови, вирішив звернутися до остеопата Григорія Тафія, який практикує в Ужгороді https://osteopath.blog/ua....vy.html . Після обстеження він мені розказав у чому проблема і ми приступили до лікування. Після п'яти сеансів запаморочення зникло, але для закріплення результату і профілактики виникнення у майбутньому подібних порушень, ми продовжили курс ще на два сеанси після чого мені ще надали рекомендації для подальшої підтримки здоров'я. Зараз у мене немає жодних проблем.
 
iri431851Дата: Четверг, 21.03.2024, 00:53 | Сообщение # 4
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У мене теж подібні проблеми, а ще дуже почали боліти суглоби.. Не знаю, як зменшити біль(((
 
vlad0211vДата: Четверг, 21.03.2024, 01:03 | Сообщение # 5
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата iri431851 ()
У мене теж подібні проблеми, а ще дуже почали боліти суглоби.. Не знаю, як зменшити біль(((
Я пропоную спробувати продукцію від Unicbd. Їхні товари від болю чудово допомагають. Наприклад,  оходжуючий бальзам - це засіб преміум-класу, який зменшує біль та запалення в місцях нанесення. Також підвищує мобільність суглобів та знімає напругу в мʼязах після фізичних навантажень. Особисто я відчув помітне полегшення від його використання. Можливо, допоможе і вам!
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Проблеми зі здоров'ям
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: