САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Оренда авто у Києві
Оренда авто у Києві
MedvedДата: Пятница, 07.04.2023, 17:54 | Сообщение # 1
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Зараз змушений бути у Києві. Така ситуація буде тривати ще кілька місяців точно. На цей період мені потрібно взяти на прокат автомобіль, адже я знайшов роботу і туди доїжджати громадським транспортом дуже не зручно. Підкажіть автопрокат, куди можна звернутися?

Сообщение отредактировал Medved - Пятница, 07.04.2023, 18:06
 
VivaroДата: Пятница, 07.04.2023, 17:59 | Сообщение # 2
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Автопрокатів у Києві багато, але питання втому, які там тарифи. А це вже друге питання. Тому просто знайдіть сайти столичних автопрокатів та порівняйте ціни.
 
ChekДата: Пятница, 07.04.2023, 18:03 | Сообщение # 3
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Автопрокатів багато, і дійсно, тарифи у них різні. Але ще важливо, який технічний стан авто, на скільки вони чисті. Я б сказав, що це питання для мене на першому місці. Але через поломку авто може зірватися якась важлива зустріч, що в результаті приведе до втрати коштів. Тому я завжди звертаюся у автопрокат RentDrive https://rentdrive.ua/  і я впевнений, що авто у хорошому стані і у дорозі не буде ніяких неприємних сюрпризів.
 
alanasoboleva086Дата: Вторник, 30.01.2024, 18:27 | Сообщение # 4
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я вас розумію. Без машини дійсно дуже складно.
 
alfamir700Дата: Среда, 31.01.2024, 21:02 | Сообщение # 5
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 53
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дійсно, бувають ситуації, коли оренда авто https://alin.ua/ потрібна та я завжди звертаюсь в компанію Alin, щоб забронювати автомобіль на потрібний час. Зручно, що це можна зробити в режимі онлайн та тут одразу чітко вказані умови користування, ціни оренди. Заходьте на сайт, можливо ви також вирішите стати клієнтом цієї компанії.
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Оренда авто у Києві
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: