САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Як вибрати твердопаливний котел?
Як вибрати твердопаливний котел?
polinawest52Дата: Пятница, 17.03.2023, 10:57 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 82
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я шукаю поради щодо вибору твердопаливного котла. У нас вдома велика площа і ми розглядаємо можливість встановлення котла на твердому паливі. Я не дуже розбираюся в цьому питанні і хотів би отримати рекомендації щодо вибору і виробників. Які котли краще вибирати і на що звернути увагу під час купівлі?
 
HzBoyДата: Пятница, 17.03.2023, 11:26 | Сообщение # 2
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 134
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт! Я теж нещодавно шукав твердопаливний котел і можу дати кілька рекомендацій. По-перше, зверніть увагу на потужність котла і відповідність її площі вашого будинку. По-друге, обов'язково враховуйте енергетичну ефективність і ККД котла. І я б порадив звернути увагу на котли української компанії Fresco. Я купив котел у них на сайті https://fresco.com.ua/ і залишився задоволений. Переваги - високий ККД, зручність завантаження палива і наявність піддону для збору попелу. Удачі у виборі котла!
 
VivaroДата: Четверг, 01.06.2023, 18:34 | Сообщение # 3
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 25
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я б радив вам знайти людину, яка займається встановленням котлів. В майбутньому ви ж все одно будете шукати, хто вам встановить. Так що це буде крок до того, щоб менше метушитися потім. Отже, нехай подивляться на параметри вашої системи опалення, площу будинку, особливості димоходу і скажуть, який котел купувати.
 
ChekДата: Четверг, 01.06.2023, 18:37 | Сообщение # 4
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 29
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Ми замовили німецький твердопаливний котел з-за кордону. Заплатили за нього ну дуже багато в надії на те, що він буде дійсно енергоефективним. Але, як виявилося, особливої різниці між тим, що був, і цим немає. Так що купуйте українське і не партеся.
 
MedvedДата: Четверг, 01.06.2023, 18:44 | Сообщение # 5
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 27
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Раджу вам замовляти твердопаливний котел безпосередньо від виробника Фенікс https://www.feniks.ua/kotly-tryvalogo-gorinnya . Дана компанія виробляє та реалізує на ринку України твердопаливні котли тривалого горіння. Усе обладнання виготовляється із високоякісних матеріалів, так що стосовно якості переживати не варто. А стосовно вибору, раджу звернутися до менеджера за номером телефону +380934474344 та розповісти про те, який котел вам потрібний. Думаю, так буде найкраще.
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Як вибрати твердопаливний котел?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: