САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Як позбутися звички палити?
Як позбутися звички палити?
niaminvenДата: Воскресенье, 12.02.2023, 20:22 | Сообщение # 1
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 57
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Хочу відмовитися від недоброї звички куріння, але поки у мене не дуже добре виходить. Хто намагався відмовитися від нікотинової залежності, порадьте як полегшити цей процес. Перехід на електронні сигарети-це хороша альтернатива? Де можна замовити електронку і який пристрій взяти?
 
simaveronaДата: Воскресенье, 12.02.2023, 20:27 | Сообщение # 2
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 44
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я знаю багатьох своїх друзів які прагнучи кинути палити перейшли на електронні сигарети. Тепер парять вейпи і мені здається що курити стали набагато більше. Я вважаю, що по суті, перехід на електронні сигарети це всього лише заміщення. І шкода від електронки такий же як від традиційної
 
pachagaevДата: Воскресенье, 12.02.2023, 20:35 | Сообщение # 3
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 46
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я не вірю що електронні сигарети допоможуть кинути палити і думаю, що це всього лише грамотно виконана реклама. І багато людей вважають, що вони кращі, безпечніші. Але насправді вони також викликають нікотинову залежність і викликають різні захворювання
 
fionafilonoДата: Воскресенье, 12.02.2023, 20:43 | Сообщение # 4
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 73
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
А я думаю, що електронна сигарета може бути хорошою альтернативою звичайним, традиційним сигаретам при позбавленні від куріння. І кидати відразу і різко дуже шкідливо, адже при цьому організм буде відчувати великий стрес. А якщо поступово, то це набагато легше і безболісно. Електронні сигарети все ж не так шкідливі, бо в процесі куріння відсутне вдихання смол, канцерогенів та інших нехороших речовин. Подивіться тут різні варіанти одноразових і багаторазових електронок https://zakupay-vape.com/product-category/odnorazka/
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Як позбутися звички палити?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: