САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Онлайн аптека
Онлайн аптека
misterbicipsДата: Понедельник, 30.01.2023, 20:21 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Всім привіт! У мене є проблеми з суглобами, тому я рятуюсь різними гелями та таблетками. Зараз в аптеці не можу знайти гель яким користувався, а він мені повністю підходив як за ціною, так і дією. Порадьте мені хорошу онлайн аптеку, де є великий вибір засобів від болів у суглобах.
 
LevchenkoДата: Понедельник, 30.01.2023, 20:25 | Сообщение # 2
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я теж останнім часом не можу знайти в аптеці препарати які раніше купував, є імпортні аналоги, але вони мені не по кишені. Тому я собі для суглобів купую гелі та таблетки в інтернеті, там завжди є з чого вибрати та ціни дешевші.
 
misterbicipsДата: Понедельник, 30.01.2023, 20:28 | Сообщение # 3
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У мене немає досвіду купівлі ліків в інтернеті, тому не знаю яким онлайн аптекам можна довіряти. Підкажи, будь ласка, якщо не важко, в якій онлайн аптеці ти собі купуєш ліки для суглобів?
 
LevchenkoДата: Понедельник, 30.01.2023, 20:35 | Сообщение # 4
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мені дуже добре допомагає від болів у суглобах Німід 1% гель туба 100 г https://www.add.ua/ua....stetiki я його вже не раз купував в онлайн аптеці "Доброго дня". В цій аптеці великий асортимент ліків проти багатьох захворювань. Зручна навігація сайту дає змогу швидко знайти потрібні ліки.

Всі ліки оригінальні, є як наші українські, так і імпортні. Ціни нижче ніж у звичайній аптеці, тому я дуже добре економлю коли купую тут ліки. Відправляють швидко, і вже через 1-2 дні я можу забрати замовлення з Нової почти. 

 
vasinart12Дата: Пятница, 24.02.2023, 20:03 | Сообщение # 5
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 58
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Доверился рейтингу в сети и отзывам, так получилось подобрать не только интернет-аптеку, а и магазин, потому как нужны были ланцеты для забора крови и в целом товары для больных сахарным диабетом. Охотно оставлю вам ссылку на каталог https://s55.com.ua/ua/g51815677-lantsety-dlya-zabora и там же сэкономите, так как ценовая политика грамотная. Нареканий на качество нет, пользуемся регулярно и экономи еще и на доставке.
 
ofilimonov085Дата: Среда, 01.03.2023, 09:12 | Сообщение # 6
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 45
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Супер
 
yuliyakeda11081991Дата: Среда, 29.03.2023, 21:58 | Сообщение # 7
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Подскажите, а в какой аптеке можно заказать хорошую мазь против акне на лице?
 
anna10032000reservДата: Среда, 29.03.2023, 22:40 | Сообщение # 8
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Купила просто суперовую мазь от акне на лице https://city-pharm.com.ua/medikam....ipi-134 в аптеке City-Pharm, за свои деньги просто идеальная, в течении несколько недель помогла устранить следы от высыпаний, значительно уменьшил колличество прыщей. Кожа будто бы омолодилась. Название препарата тут писать не буду, ведь это всё индивидуально. Но мне подобрать помог именно фармацевт.
 
alanasoboleva086Дата: Вторник, 02.05.2023, 08:35 | Сообщение # 9
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Масаж добре допомагає при захворюваннях суглобів. Я регулярно проходжу курси.
 
alfamir700Дата: Суббота, 12.08.2023, 21:08 | Сообщение # 10
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 52
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У мене дуже багато проблем зі здоров'ям, серце також не є здорове, хворі судини. То я такий препарат https://likie.ua/product....-sht-92 собі замовляю. Ретріл дієтична добавка розчин по 10 мл у флаконах для підтримки роботи серця та судин - хороше рішення. Спробуйте, подбайте про себе вже зараз.
 
HzBoyДата: Суббота, 23.09.2023, 12:30 | Сообщение # 11
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 132
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У меня большие требования при выборе и покупке лекарств и поэтому мне нужна онлайн аптека
 
la2217596Дата: Суббота, 23.09.2023, 12:40 | Сообщение # 12
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Спочатку мені було дуже соромно говорити про свою проблему, але тепер я розумію, що молочниця - це нормальне захворювання, яке може торкнутися будь-якої жінки. Мене здивувало, наскільки легко і зручно купити свічки від молочниці, таблетки https://zdravica.ua/liki-vid-molochnici онлайн в аптеці "Здравиця". Не потрібно обирати правильний момент, щоб підійти до вітрини в звичайній аптеці і запитати про ліки від молочниці. Все доступно і прозоро. Тепер я впевнена, що зможу швидко отримати допомогу, якщо виникне необхідність. Тут ви знайдете усе необхідне для свого здоровʼя.
 
komarroman85Дата: Среда, 27.09.2023, 05:49 | Сообщение # 13
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 61
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Могу порекомендовать воспользоваться услугами надежной онлайн-аптеки "Мед-Сервис", где я себе при необходимости лекарства покупаю. Недавно понадобились таблетки от головной боли https://online-apteka.com.ua/preparatyi-ot-golovnoj-i-zubnoj-boli-c/. Заказал действенный препарат болгарского производства "Темпалгин", который мне помог восстановить свое нормальное самочувствие. Не экспериментируйте с таблетками и четко придерживайтесь инструкции.
 
mila-malinina-85Дата: Понедельник, 18.03.2024, 11:55 | Сообщение # 14
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 38
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
есть варианты
 
vikkidymДата: Понедельник, 18.03.2024, 11:55 | Сообщение # 15
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
и таких много
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Онлайн аптека
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: