САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Заказать зеркальную плитку
Заказать зеркальную плитку
olgaserg322Дата: Четверг, 01.12.2022, 22:22 | Сообщение # 1
Горожанин
Группа: Пользователи
Сообщений: 290
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Друзья посоветовали нам заказать зеркальную плитку именно в этом виртуальном магазине. Они как раз недавно делали ремонт и в спальне украсили потолок зеркальными плитами. Выглядело все настолько потрясающе, что и мы тоже купили тут зеркала в ванную комнату.
 
bettyharrisvpДата: Четверг, 06.04.2023, 15:53 | Сообщение # 2
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Дуже цікавий варіант, я ще такого не зустрічала, але думаю собі в спальні так би не зробила) В мене в квартирі стелі натяжні і мені подобається, поки міняти не збираюся. Але планую зробити косметичний ремонт. Потрібно шпалери переклеїти, пофарбувати стіни. Можливо хтось знає майстра, який зможе це зробити? Буду вдячна за поради.
 
vasyukimДата: Суббота, 08.04.2023, 15:25 | Сообщение # 3
Немесный
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Тут я вас підтримую, я теж більш за класику, так сказати. Ми три місяці тому закінчили ремонт в своїй квартирі. В нас стелі також натяжні, думаю, це один з найпопулярніших варіантів. А щодо майстрів, то можу порадити вам бригаду, яка робила ремонт нам. Компанія називається Смарт Ремонт. Нам сподобалося. Робили капітальний ремонт, все з нуля. Всі роботи виконали дуже добре. В терміни вклалися. Ось на цьому сайті можете переглянути послуги, які вони надають та прайс. Тому зверніться, думаю вони вам допоможуть з ремонтом.
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Заказать зеркальную плитку
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: