САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » Духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum
Духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum
alyamalyaaДата: Понедельник, 09.01.2023, 17:39 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 87
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Здравствуйте.
Подскажите, где можно купить духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum?

В Брокарде нет.
 
kisssa111111111111Дата: Понедельник, 09.01.2023, 18:01 | Сообщение # 2
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 130
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата alyamalyaa ()
Здравствуйте.Подскажите, где можно купить духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum?

В Брокарде нет.

Скажите, а как вы относитесь к покупкам в интернете?
Если положительно, то могу вам порекомендовать купить духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum в этом https://shelovesit.com.ua/product....-parfum магазине.
У них доступная цена и доставляют быстро.
 
saidovaelena908Дата: Вторник, 17.10.2023, 14:03 | Сообщение # 3
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 26
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Покупки в Victoria's Secret превратились для меня в настоящее удовольствие благодаря их отличному сервису! Как поклонница долговечных и ярких ароматов, я обнаружила настоящий рай в мире духов Victoria's Secret. Их коллекции просто поражают воображение https://victoriasecret.com.ua/cosmetics/perfume/
 
mila-malinina-85Дата: Понедельник, 05.02.2024, 10:42 | Сообщение # 4
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 38
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата alyamalyaa ()
Здравствуйте.Подскажите, где можно купить духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum?
А чому саме цей аромат ви обрали для себе? Чим саме він вам так сильно сподобався?
 
vikkidymДата: Вторник, 06.02.2024, 09:23 | Сообщение # 5
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 28
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Мені взагалі в парфумах важко орієнтуватись. Мало знаю ароматів та те, хто є їх виробником....
 
AnastasiiaKrilovaДата: Среда, 07.02.2024, 11:44 | Сообщение # 6
Приезжий
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Цитата vikkidym ()
Мені взагалі в парфумах важко орієнтуватись. Мало знаю ароматів та те, хто є їх виробником....


Не одна ви така з незнаючих)) Я так само колись набагато менше знала про парфуми. На щастя змінилось все тоді, як я парфумерний майстер клас потрапила! От він для мене реально багато чого розкрив про аромати! На парфумерному майстер https://ki-fragrance.com.ua/p/parfumerni-zustrichi-u-lvovi класі є можливість дізнатися з чого створюють парфуми, спробувати носом справжні парфумерні інгредієнти, гарно провести час у компанії однодумців. Проходить парфумерний майстер клас у форматі зустрічі у готелі Мола Мола у Львові, приблизно 10 дівчат збираються у неділю, багато нюхають, спілкуються, обговорюють хто що відчуває, намагаються виловити ти чи інші парфумерні інгредієнти в різних парфумах Тому раджу і вам такий відвідати при нагоді!
 
Форум » БАЛАКЛЕЯ » ФОРУМ БАЛАКЛЕИ » Духи Victoria's Secret Very Sexy Orchid Eau de Parfum
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: