САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Купівля велосипеда у Львові
Купівля велосипеда у Львові
misterbicipsДата: Пятница, 06.01.2023, 02:32 | Сообщение # 1
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт друзі! Дуже хочу купити собі велосипед, але поки не можу визначитись який саме брати. Порадьте мені зручний та якісний велосипед, і інтернет-магазин у Львові де його можна купити.

Сообщение отредактировал misterbicips - Суббота, 07.01.2023, 02:36
 
LevchenkoДата: Пятница, 06.01.2023, 02:35 | Сообщение # 2
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт! Я вирішив, що в теплу пору року пересуватись по місту буду на велосипеді, це дуже економить гроші, які я витрачав на те, щоб заправити автомобіль. Купив собі досить не поганий велосипед, який ще допоміг мені схуднути. Можу підказати магазин де купував велосипед, там є з чого обрати.
 
misterbicipsДата: Пятница, 06.01.2023, 02:41 | Сообщение # 3
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 110
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Привіт! От і я хочу менше їздити в теплу пору на авто, оскільки бензин не дешевшає. Підкажи, який саме велосипед ти собі купував, та в якому інтернет-магазині у Львові? Завчасно вдячний!
 
LevchenkoДата: Пятница, 06.01.2023, 02:50 | Сообщение # 4
Местный
Группа: Пользователи
Сообщений: 96
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Підбирав я собі велосипед легкий та міцний, і я знайшов такий. Купив я собі велосипед ROVER 29*18" X70 AIR black- red в червоному та чорному кольорі, в інтернет-магазині https://allo.ua/ua/velosipedy/ де величезний вибір якісних велосипедів і не тільки, по хорошим цінам.

Велосипед має міцну раму із полегшеного алюмінію, оптимізовану під різні стилі їзди. Широка гума коліс забезпечує відмінне зчеплення з дорогою та високу маневровість, надійні дискові гальма гарантують безпечну їзду. Зараз до речі, на нього діє не маленька знижка. 

 
isiv23789Дата: Вторник, 16.04.2024, 08:47 | Сообщение # 5
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 47
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Хотели купить сыну детский велосипед и выбрали такой в магазине https://samokat.ua/ Самокат. Приятно удивило наличие разных моделей с разными характеристиками. В итоге выбрали велосипед с учетом возраста, роста и предпочтений ребенка. Заказали онлайн, доставили быстро и без проблем. Велосипед качественный, удобный и безопасный.

Сообщение отредактировал isiv23789 - Вторник, 16.04.2024, 08:48
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » Купівля велосипеда у Львові
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: