САЙТ ГОРОДА БАЛАКЛЕЯ

[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » На якому тижні починає рости живот у вагітної жінки
На якому тижні починає рости живот у вагітної жінки
fionafilonoДата: Воскресенье, 27.11.2022, 21:53 | Сообщение # 1
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 69
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Я вагітна, на 14 тижні і читала, що приблизно до цього часу живіт жінки починає стрімко рости, а у мене навіть натяку немає на якісь округлості. Дівчатка, на якому терміні ви почали помічати що росте животик. Також цікаво, яких розмірів зараз моя дитина і як розвивається. Порадьте перевырені джерела?
 
dianalapyxovaДата: Воскресенье, 27.11.2022, 22:03 | Сообщение # 2
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У мене ледь помітний став з'являтися ближче до 16 тижнів. Але тут все залежить від будови жінки, зріст, вага, будова таза. Також якщо у жінки маловоддя, то живіт буде здаватися невеликим
 
simaveronaДата: Воскресенье, 27.11.2022, 22:11 | Сообщение # 3
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 40
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
У всіх по різному, не потрібно ні на кого рівнятися. Я при першій вагітності була тендітної статури, з тонкою талією, і однозначно вже з 11-12 тижні у мене був помітний животик, джинси свої вже вдягнути не вдавалось
 
veramarininaaДата: Воскресенье, 27.11.2022, 22:22 | Сообщение # 4
Переселенец
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Репутация: 0
Замечания: 0%
Статус: Offline
Не потрібно морочитися з цього приводу, всьому свій час.Не потрібно чекати коли ваш живіт почне рости, просто насолоджуйтеся своїм становищем і намагайтеся вести здоровий спосіб життя. правильно харчуватися, щоб дитині надходили всі необхідні вітаміни. Також можете почитати на різних жіночих сайтах про те як розвивається ваш малюк по тижнях. Наприклад вагітність по тижнях можна почитати на сайті Hipp ua, я багато інформації від туди раніше брала.
 
Форум » Раздел администратора » ВОПРОСЫ - ОТВЕТЫ » На якому тижні починає рости живот у вагітної жінки
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: